KURUM ADI LİNK AÇIKLAMA
Arıkovanı https://www.arikovani.com/ Girişimcilerin geliştirdikleri teknoloji ve inovasyon odaklı projelerin hayata geçmesi için ihtiyaç duydukları kaynağı toplumdan edinmesini sağlayan bir kitlesel fonlama platformudur.
Buluşum: https://www.bulusum.biz/ Topluma fayda sağlayacak  projelerin tanıtıldığı, bu projelere destek olmak isteyenlerin de imkanları ölçüsünde destek olabildiği bir kitlesel fonlama (crowdfunding) platformudur. Buluşum’un amacı “benim bir buluşum var” diyen sosyal girişimcilerle, “ben bu buluşu desteklerim” diyen destekçileri bir araya getirmek ve sosyal girişimciler ile destekleyenlerin buluşması için bir zemin sunmaktır.
CrowdFON https://www.crowdfon.com/ CrowdFON, geniş bir yelpazede yer alan yaratıcı projelere yönelik bir finansman platformudur.Daha önce projemefon ismiyle faaliyet gösteren platform, 2013 senesinde isim ve yönetim değişikliği sonrası girişimcilerin projelerine destek faaliyetlerini sürdürmektedir.
Fonbulucu https://www.fonbulucu.com/ Kitlesel Fonlama Platform hizmetleri veren, tamamen yerli bir sermaye şirketidir. Birçok girişimci, iş melekleri, bankalar ya da girişim sermayesi fonları gibi finansal araçlar yerine internet aracılığıyla, kişilerden doğrudan finansal destek aramaya başlamıştır. Bu gelişmenin sonucunda başlangıç aşamasındaki yeni girişimlere sermaye sağlayan ‘kitlesel fonlama’ yeni bir yatırım yaklaşımı olarak ortaya çıkmıştır.
Fongogo https://www.fongogo.com/ Fongogo, her türlü projenin hayata geçmesi için ihtiyaç duyulan sermayenin kitlelerin desteğiyle bir araya getirilmesine aracı olan bir pazaryeridir. Proje sahipleri, desteklerin karşılığında projeleri ile ilgili alt-ürün ve servisleri destekçilerine sunarlar. Proje sahiplerinin proje sayfalarını yaratıp ödeme sistemlerini kullanabilecekleri ve kampanyalarını yürütebilecekleri düzeneği Fongogo sağlar
Fongogo Pro https://www.fongogopro.com Fongogo Pro, Türkiye’nin lider kitlesel fonlama sitesi Fongogo’nun sermaye bazlı kitlesel fonlama hizmeti veren platformudur. Girişimcilerin hayallerini hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları sermaye tutarını kitleler tarafından toplamalarına olanak sağlayan bir yatırım pazaryeridir.
ideanest https://www.ideanest.org/ İdeanest, teknolojinin toplumsal fayda ile kesiştiği noktalarda değer içeren ve finansman sağlamakta zorlanan teknoloji tabanlı projelere kaynak geliştirmeye hedefleyen bir platformdur. Bağış bazlı kitle fonlama yolu ideanest, TTGV arayüzü olarak kurgulanmıştır.
Startupfon https://startupfon.com/ Startupfon, sektörde deneyimli ve vizyon sahibi bir ekip tarafından, potansiyeli yüksek ve başarı vadeden girişimleri keşfetme, mentorlük etme ve yatırımla buluşturma amacıyla oluşturulmuş bir kitlesel fonlama platformudur.
StartupMarket https://startupmarket.co/ StartupMarket’in birinci önceliği girişimlerin verimli şekilde büyümesidir. Bunun için ekosistemdeki tüm oyunculara hayatlarını kolaylaştırmak için SaaS ürünler sunarken, birbirleri arasındaki ilişki ve iletişimi bir platformda toplayarak daha iyi hale getirir
Fonbulucu https://www.fonbulucu.com/ GLOBAL KİTLE FONLAMA PLATFORMU A.Ş. .'nin tescilli bir markası olan fonbulucu.com, Kitle Fonlama Platform Hizmetleri veren bir sermaye şirketidir.