Projeler

Tarık Zafer Tunaya Çizimlerinin Yaşatılması

İbrahim Sırma

OKULUMUZUN TARİHİ BİNASINA ÖZGÜL TARİHİ İLE KAYNAŞMIŞ OLAN ÇAĞDAŞ BİR DEĞER KATABİLMEK İÇİN, TUNAYA'NIN ANISINI DAİMA CANLI KILMAK İÇİN... TARIK ZAFER TUNAYA'NIN RESİMLERİNİ OKULUMUZUN DUVARLARINDA ANITSALLAŞTIRMAK İÇİN, HERKESİ, HEP BİRLİKTE OMUZ VERMEYE ÇAĞIRIYORUZ.

Destek Ol

Toplanan Tutar: 41.000 ₺

%91 Desteklendi

Nasıl Çalışır?

Başlayalım: Projenizin başlığı ve görüntüsü ile ilgili ilk izlenimi yansıtacak içeriği sunun ve finansman hedefinizi, kampanya süresini ve proje kategorisini belirleyin.

Hikayeni Anlat: Ne yapacağınızı ve ne kadar para kazanmayı planladığınızla ilgili detayları ve projenin getirdiği risklerin ve zorlukların neler olacağını ve bunları nasıl aşacağınızı anlatabilirsiniz.

Ödüllerini Belirle: Yaptıklarınızın bir kopyası, özel bir deneyim veya sahne arkası bakışları gibi ödüller vererek destekçileri yaratıcı deneyimin bir parçası olmaya davet edin.

Kendin Hakkında: Bize biraz kendinizden bahsedin. Web sitenize ve sosyal medya profillerinize bir biyografi ve mevcut bağlantılarınızı ekleyin. Yaratıcı özgeçmişiniz olarak düşünün.

Banka Hesabın: Hedefe ulaştığında gereken parayı alabilmek için banka hesaplarınızı girin.

Proje Görünümü: Projenizin diğer insanlara nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Geriye dönüp adımlarda değişiklikler yapabilirsiniz. Son olarak da yayın onayı için gönderebilirsiniz. Projeniz yayınladığında anasayfada görünecektir.